شرکت تولید پروفیل یکتا ارس با نام تجاری آلومینیوم آلسون، فعالیت خود را از سال 1398 در زمینی به مساحت 50.000 متر مربع شروع کرده و در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های برتر تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک در کشور می باشد.

این مجموعه با در نظر گرفتن نیاز صنعت کشور به تولیدات اکستروژنی آلومینیوم و با هدف خودکفائی و قطع واردات در مرحله اول و صادرات و ارزآوری در مراحل بعدی، با ظرفیت تولید سالانه بیش از هشت هزار تن در فاز صنایع سنگین منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس واقع شده است.

ماموریت آلسون:

تولید انواع مقاطع آلومینیومی اختصاصی از بیلت های استاندارد 6063 با رنگ آمیزی الکترواستاتیک، دکورال و آنادایز به مشتریان و جلب رضایت آن ها از طریق بهبود مستمر روندهای ارائه محصول، افزایش کیفیت محصول و تنوع آن ها ماموریت اصلی شرکت تولید آلومینیوم آلسون می باشد. این شرکت در راستای تحقق خواسته های کمی و کیفی مشتریان با اهتمام به یادگیری سازمانی، بهبود مستمر فرآیندها، خلاقیت و توجه به رشد اقتصادی، در فرآیندی ارزش آفرین و سود آور به ارائه محصولات و خدمات نوین و با کیفیت بالا می پردازد.

اهداف آلسون:

  1. تبدیل نام تجاری آلسون به برندی شناخته شده در زمینه محصولات آلومینیومی در طی یک سال آینده در کل ایران
  2. کاهش 15 درصدی کل هزینه های شرکت در سال آتی
  3. اصلاح فرآیندی تولید بر مبنای سیستم کیفیت جامع و تجهیز شرکت به مکانیزم تولید تمام مقاطع آلومینیومی مورد نیاز مشتریان بازار هدف تا پایان سال 1399
  4. سلولی سازی محصولات تولید شرکت منطبق با پک درخواستی مشتریان و جذب مشتریان لاکچری در طی 3 سال آینده
  5. شناسایی و جذب بازارهای بالقوه کشورهای همسایه و داخل ایران که رقیبان در ان ها نفوذ ندارد در یک سال آتی

error: Content is protected !!